O MNIE

Mam na imię Sebastian.
Właśnie zdecydowałem się w końcu dokończyć i opublikować bloga nad którym rozpocząłem pracę już bardzo dawno w 2010 roku. Ponad 5 lat temu chciałem utworzyć bloga, który głównie miał zawierać informacje o różnego rodzaju zarobkach, dochodach a w szczególności interesowałem się dochodami pasywnymi. Obecnie jest już mnóstwo możliwości zarabiania dodatkowych pieniędzy. Wszystko zależy od chęci, możliwości, zaangażowania uporu oraz determinacji. Przede wszystkim od chęci. Niestety, ale pieniądze same do nas nie przyjdą. I nic też się nie stanie, nic nie zarobimy, jeśli nie uwierzymy w to, że w końcu trzeba wziąć się i zacząć zmiany. Czasami ludzie się zastanawiają, “ile to mnie będzie kosztować?”, “czy ja w ogóle zarobię?”, “czy mi się w ogóle będzie to opłacać?’
To po krótce odpowiem, “TAK” zarobisz, koszty głównie też będą zależały od Ciebie. O tym właśnie chcę się podzielić. Co zrobić, jak zacząć. Już dziś zacznij zmieniać swoje życie na lepsze małymi krokami. Nie możesz się spodziewać, że z dnia na dzień będziesz bogaty jeśli chodzi o pieniądze. Jedynie możesz się spodziewać, że z dnia na dzień, możesz być bogatszy o wiedzę, w oparciu o czyjąś wiedzę i doświadczenie. Z dnia na dzień stań się innym człowiekiem – wszystko to zależy od tego czy na prawdę chcesz zmian i jesteś na nie przygotowany.
Punktem zwrotnym w który nastąpił w kwietniu 2016 roku było to, że od dłuższego czasu widziałem w różnych miejscach w internecie informacje o zarabianiu przez internet. Ogłoszeń, postów, stron WWW, blogów jest masa na ten temat. Tylko nie wiedziałem czy to jest sens i czy to się opłaca. Często słyszałem o zarabianiu pieniędzy za oglądanie reklam. A ostatnio coraz częściej słyszałem o jakichś paczkach. Właśnie w kwietniu 2016 gdzie po raz kolejny zobaczyłem post na portalu społecznościowym o zarabianiu pieniędzy właśnie ze słynnymi paczkami.
Pomyślałem, zaraz, zaraz, to jest już chyba czas najwyższy, żeby się w końcu tym zainteresować. Zrobiłem sobie prawie tydzień czasu sesję przed komputerem, pozyskując masę informacji na ten temat. no i bingo. Im bardziej zagłębiałem się w temat, tym bardziej żałowałem, że tak długo z tym zwlekałem. Dziś właśnie chciałbym się z Wami podzielić tymi informacjami oraz już zdobytym doświadczeniem na ten i inne tematy.
Jeszcze jedno do czego się mogę przyznać, to że mam kilkuletnie doświadczenie w różnego rodzaju programach partnerskich, generujących zyski wykorzystując do tego internet lub pozwalających zaoszczędzić pieniądze wydawane na bieżące potrzeby. Ostatnio zacząłem mocno zagłębiać wiedzę na temat reklamy internetowej, serwisach content marketingowych oraz programach zarobkowo-reklamowych typu revenue share (aktualna lista programów, którą polecam) a także zarabianiu na blogach.

Jeśli masz jakiś pytania – Zapraszam
Kontakt