Revenue Share

Programy typu Revenue Share w których aktualnie działam.

 

FutureAdPRO

banner7e_468_60

Cena za paczki

50.00$ – czas paczki ok.120 dni – dzienne naliczenia: 0,8%-1,0% dziennie – zysk 20% (60.00$),

10.00$ – czas paczki ok.150 dni – dzienne naliczenia: 0,6%-0,8% dziennie – zysk 20% (12.00$).

 

TheAdsTEAM

468x60baner3

Podstawowe Informacie
Adpacki reklamowe:

 – 10$ ROI 110% (11,00$) – max 200 adpacków (500 kredytów na na wyświetlenia swojej strony, 200 kredytów na reklamę tekstową, 4 kliknięcia w banner),
– 25$ ROI 115% (28,75$) – max 500 adpacków  (1000 kredytów na na wyświetlenia swojej strony, 500 kredytów na reklamę tekstową, 500 kredytów na wyświetlenia bannera, i 10 kliknięć w banner),
– 50$ ROI 120% (60,00$) – max 2000 adpacków – max jednorazowo 1000 adpacków (2000 kredytów na na wyświetlenia swojej strony, 1000 kredytów na reklamę tekstową, 1000 kredytów na wyświetlenia bannera, i 20 kliknięć w banner).

– brak wymaganej reinwestycji
– 2 poziomy poleceń: 8% , 2%

Wypłaty:

– limit wypłat: dzienny – 250$-500$,  w zależności od rangi,
– limit wypłat: miesięczny – 9000$
– max x2 wpłaconych środków procesora zewnętrznego na zakup adpacków + x2 z zakupów adpacków z procesora zewnętrznego przez poleconych tylko z pierwszej linii.

Naliczenia:

Dzienne pod warunkiem kliknięciu 10 reklam raz na 24 godziny od ostatniego klikania.
-> Adpack $50 – 2% dziennie
-> Adpack $25 – 2.25% dziennie
-> Adpack $10 – 2.5% dziennie

Procesory płatnicze:
Payza, STP, Perfect Money, Payeer, CoinPayments

 

 

 

468x60en

 

 

 

 

 

 

468x60_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cf-my-banery-logo-468x60-01

 

 

 

 

Programy, które nadal działają ja  nie promuję:

Adboni (admin: Ivan Kaweono). Powód: Program na samym początku zapowiadał się bardzo ciekawie i zachęcająco. Jednak po bardzo niedługim czasie działania admin zaczął dokonywać masę niekorzystnych zmian. Na początku podwójna weryfikacja obejrzanej reklamy obowiązkowej, a później lawinowo zmiany w naliczaniu zysków z reklam,  prowizji i bonusów (na bardzo niekorzystne), zmiany zasad co do wypłat należnych prowizji, co w pewnym momencie stał się nierealne zarobienie czegokolwiek i ogólny sens działania.

AdpackPro – Zapisałem się do programu aby go przetestować, jednakże od samego początku nie zachęcił mnie do tego żeby kupić jakiekolwiek pakiety reklamowe. Zmiany, które następowały, coraz bardziej mnie zniechęcały: 1. Program który jest dla mnie Revsharem – bo działa jak revshare (kupujesz paczki reklamowe za to dzieli się zyskami z reklam i nie tylko). Admin tego programu podczas jednego z webinarów powiedział, że nie są revsharem – dla mnie to niezrozumiałe stwierdzenie,;
2. Admin zabronił reklamować inne programy revshare z naciskiem na bezwzględny nacisk ja jeden program revshare-owy (jakaś masakra, ingerowanie co mogę co nie mogę nie lubię takiego ingerowania).;
3. Za obejrzane reklamy otrzymywało się punkty, za które można było wystawić swoje reklamy. Reklamy te w pewnym momencie zostały usunięte – zmarnowałem mój czas.;
4. Poprosiłem osobę, które reprezentuje program w Polsce o materiały reklamowe (prezentację). W odpowiedzi otrzymałem prośbę o to, żeby podać mój login do programu. Podałem. Do tej pory nie otrzymałem prezentacji. Jeśli program nie chce, żeby go reklamować to nie. Przestałem marnować mój cenny czas.
5. kolejna zmiana to cios poniżej pasa: 1 marca 2017 program cofnął wypłaty, które nie zostały zrealizowane w ostatnim miesiącu i podzielił te środki na 2 balanse: pierwszy to 25% zysków z którego można robić wypłaty, drugi to 75% i to można wykorzystać tylko na kolejne zakupy nie tylko w programie ale w całej grupie (tylko jakoś nikt nie zauważył, że wiele produktów może nie być skierowane do mnie czy do innych, jako potencjalnego klienta),:
6. Czas realizacji wypłat: min 30 dni – zostawiam to bez komentarza. Powiem tylko przez 30 dni pieniądze nie pracują.
To tyle na zachętę. Jeśli komuś to zmiany nie przeszkadzają, to można się nadal zapisać, ale już nie z mojego linka.

 

Nie polecam programów, w których administrowaniu, marketingu, zarządzaniu zajmują się następujące osoby: Nathan Gordon, Pearse Donnely, Ivan Kaweono, Todd Hirsch.

—————————————————————————————————————————————

Jeżeli rejestrujesz się z mojego linka do któregoś z opisywanych przeze mnie programów, zawsze możesz liczyć na moją pomoc.

Skontaktuj się ze mną

Po skontaktowaniu się ze mną, otrzymasz dostęp do zamkniętych grup tylko dla partnerów (na Facebooku).
Dzięki temu na bieżąco otrzymujesz aktualne informacje, wymianę doświadczeń oraz bezpośredni kontakt ze mną oraz osobami ze sporym bagażem doświadczeń współpracujących ze mną,

Pamiętaj, że programy typu Reveneu Share oraz w programy typu Hyip, są to programy wysokiego ryzyka i wiąże się to z możliwością utraty całości wpłaconego kapitału!
Jeżeli decydujesz się na włożenie pieniędzy do któregokolwiek z tego typu programów, to nie wpłacaj nigdy pieniędzy, które są Ci niezbędne do życia.
Możesz włożyć tu tylko i wyłącznie pieniądze, bez których możesz przeżyć, a strata ich nie będzie miała wpływu na Twoje życie osobiste!!!

Wszystkie Informacje zawarte na tej stronie oraz na wszystkich sub-domenach tej strony, mają charakter wyłącznie informacyjny i są przedstawione wyłącznie w oparciu w oparciu w oparciu o moje poglądy.
Treść zawarta w tym blogu oraz w stronach z nim powiązanymi nie można traktować jako poradnik inwestycyjny, a także nie stanowi żadnych rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).
Prezentowane treści mogą być jedynie pomocne w zarabianiu oraz w marketingu online, a także przestrogą przed ryzykiem z tym związanym.

Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na tej stronie w całości lub w części bez mojej zgody jest zabronione.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz